C kat. autovadītājs/-a

Зарплата

138 € dienā, jeb 3036​ € mēnesī (neto)

Место работы

Germany, 89331 Burgau

Vācu uzņēmums aicina darbā kravas autovadītājus pilsētā 89331 Burgau, Bavārija.

Darba apraksts:

- Tuvie reisi pa Vācijas teritoriju;
- Braukšana ar 7,49 un 11,99 tonnu Mercedes ar automātisko kārbu;
- Dienas tūres, ar atgriešanos bāzē katru dienu (darba sākums var būt 03:00);
- Tiek apkalpoti patstāvīgie veļas mazgātavas klienti: 2-10 iekraušanas/izkraušanas dienā;
- Vadītājs pats veic iekraušanas/izkraušanas darbus;
- Klientiem tiek piegādāta tīra veļa un jāved prom konteineros netīrā veļa. Veļa atrodas konteineros uz riteņiem.

Prasības kandidātiem:

- C kat. autovadītāja apliecība;
- Vadītāja karte (čips) un 95. kods;
- Vismaz 12 mēnešu pieredze kā kravas autovadītājam/-ai;
- Vācu un angļu valodas pamatzināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 138 eiro par braukšanas dienu, jeb 3036 eiro mēnesī (neto);
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Līgumu uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt, ir iespēja arī strādāt īsāko laika periodu 4-6 mēneši;
- Maksa par dzīvesvietu 350 eiro par 4 nedēļām.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, zvaniet pa tālr. 67803352 vai aizpildiet pieteikuma formu zem sludinājuma teksta.

Назад к вакансиям

Подать заявку на эту вакансию:

Если вы не нашли подходящую для себя вакансию, зарегистрируйте свою анкету, и мы сообщим вам, когда подходящая вакансия появится