Pulverkrāsotājs/-a

Зарплата

13 € stundā (neto)

Место работы

Germany, 74372 Sersheim

Vācu uzņēmums aicina darbā pulverkrāsotāju pilsētā 74372 Sersheim. Tiek piedāvāta apmācība.

Darba apraksts:

- Metāla detaļu krāsošana ar pulverkrāsošanas tehniku;
- Krāsas uzklāšana ar smidzināšanas pistoli;
- Sagatavošanas darbi krāsošanai, detaļu nostiprināšana pirms krāsošanas;
- Jāstrāda vidēji 40 stundas nedēļā. Darba laika no 5.45 līdz 14.30.

Prasības kandidātiem:

- Iepriekšeja pieredze pulverkrāsošanā;
- Fiziski spēcīgs kandidāts bez kaitīgiem ieradumiem;
- Krievu, angļu vai vācu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 13 eiro/h (neto);
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Līgums uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
- Dzīvesvietas izmaksas 400 eiro par 4 nedēļām.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, zvaniet pa tālr. 67803352 vai aizpildiet īsu pieteikuma formu zem sludinājuma teksta.

Назад к вакансиям

Подать заявку на эту вакансию:

Если вы не нашли подходящую для себя вакансию, зарегистрируйте свою анкету, и мы сообщим вам, когда подходящая вакансия появится