Grīdas virsmu ieklāšanas speciālists/-e

Зарплата

17,50 € stundā (neto)

Место работы

Germany, 92439 Altenschwand

Vācu uzņēmums aicina darbā grīdas virsmu ieklāšanas speciālistus/-es darbam pilsētā 92439 Altenschwand (Bavārija – vecā zeme).

Pienākumi:

- Grīdas segumu ieklāšana: PVC linolejs, vinils, grīdas kaučuks u.c.;
- Apstrādāt šuves, likt grīdas apmales/grīdlīstes, šuvju kausēšana u.c. darbi;
- Darba vietas sagatavošana, prasme pareizi aprēķināt materiāla daudzumu;
- Darba laiks: vidēji 40 stundas nedēļā.

Prasības kandidātiem:

- Nepieciešama pieredze grīdas virsmu ieklāšanā ar PVC linoleju, vinilu, grīdas kaučuku;
- Nepieciešama B kat. vadītāja apliecība un vēlms personīgais auto;
- Atbildīgi kandidāti bez kaitīgiem ieradumiem;
- Strādīgi kandidāti, kas darbu veic ātri un kvalitatīvi;
- Angļu valodas zināšanas, vēlamas vācu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 17,50 eiro stundā (neto);
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Līgums uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
- Piemeklēta dzīvesvieta. Maksa par dzīvesvietu 150 eiro par 4 nedēļām.

Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu zem sludinājuma teksta, vai zvaniet pa tālruni 67803352.

Назад к вакансиям

Подать заявку на эту вакансию:

Если вы не нашли подходящую для себя вакансию, зарегистрируйте свою анкету, и мы сообщим вам, когда подходящая вакансия появится